Підготовка до школи
Про заняття

Підготовка дітей до школи – це інтелектуальній, емоційно-вольовій, особистісній, соціально-психологічний і фізичний розвиток дитини.

Заняття в «Active Child School» для дітей від 5 до 7 років спрямовані:

• на загальний розвиток;
  • виховання вміння довільно керувати собою;
  • формування мотивів, які спонукають до навчання.

Основне завдання педагогів – підвищення рівня теоретичного і практичного мислення, креативної уяви, особистісного становлення із застосуванням сучасних інноваційних технологій.

Кожне заняття для дитини – захоплююча гра, в ході якої діти отримують знання із загальноосвітніх предметів:

• грамота;
  • розвиток мовлення;
  • математика;
  • логіка;
  • читання;
  • підготовка руки до письма;
  • ознайомлення з навколишнім світом і природою;
  • робота з інтерактивною дошкою;
  • ейдетика;
  • діалектика.

Навчаючи дітей грамоті, педагоги використовують дидактичні ігри та робочі зошити, працюючи за якими, у дітей легко формується мовна і комунікативна компетентність.

Розвиток зв’язного діалогічного, монологічного мовлення здійснюється за допомогою інноваційної технології «Складання розповідей по картинках; дидактичних і мовних ігор; вивчення віршів, байок, скоромовок, прислів’їв, приказок; переклад літературних творів ». Це також сприяє вдосконаленню звукової культури мовлення, розвитку пам’яті, поповненню пасивного та активного словника дітей.

Переглянути розклад
Інші види занять
Музика
Музика допомагає дитині почути, відчути розмаїття навколишнього світу, завдяки мелодії дитина вчиться пізнавати себе і близьке оточення.
Іноземні мови
«Active Child School» пропонує вивчення іноземних мов: англійська; німецька; французька.