Музика

Музика – відноситься до одного з сильно діючих і багатих засобів естетичного виховання. Спілкування з музикою пробуджує у дошкільнят виконавські навички, творчу уяву, фантазію, асоціативне мислення, здібність до імпровізацій, акторські здібності, емоційно – дієве сприйняття оточення. Засобами музичного мистецтва ми виховуємо в малечі естетичні почуття, любов до прекрасного, позитивне мислення, почуття любові та доброти.

Використовуючи в роботі з малюками методику Карла Орфа «Музика для дітей», педагог розкриває музичні таланти кожної дитини через імпровізацію в музиці і русі. Під час навчання грі на простих музичних інструментах, таких як цимбали, маракаси, дзвіночки, трикутники, ксилофон, металофон, дітлахи відкривають мистецтво організації музичних звуків саме для себе.

На музичних заняттях за відомою методикою створюється атмосфера емоційно-чуттєвого спілкування, де кожна дитина проявляє свою індивідуальність та утворює свої особливі «стосунки» з мистецтвом музики.

В «Active Child School» ми пропонуємо заняття, спрямовані на розвиток:
музичного слуху і голосу; почуття ритму;
творчої імпровізації; сприйняття цілісної пісні (музика, слова); уяви. Діти розрізняють музичні жанри: можуть відрізнити вальс, марш, розуміють, що таке балет, хорова музика. А найголовніше, розвивають музикування, бажання „спілкуватися” з музикою та через неї.
Заняття включають в себе:
розучування співанок, пісень;
музично-дидактичні та ритмічні ігри;
гру на традиційних та нетрадиційних музичних інструментах;
танцювальні інсценування та драматизацію;

Музика допомагає дитині почути настрій, відчути розмаїття навколишнього світу, завдяки мелодії дитина вчиться пізнавати себе і близьке оточення.
Завітайте в Active Child School на наші заняття і ми помандруємо у королівство Музики разом з Вашим малюком!

Переглянути розклад